Sport

CAZINSKI DŽUDISTA IBRAHIM ABAZOVIĆ OSVOJIO DRUGO MJESTO NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U LAKTAŠIMA

Cazinski džudisti su proteklog vikenda nastupili na međunarodnom turniru u Latkašima -LAKTAŠI OPEN 2022, a najbolji rezultat ostvario je IBRAHIM ABAZOVIĆ osvojivši odlično 2.mjesto i srebrenu medalju u konkurenciji dječaka U11u kategoriji -46 kg.
Emrah Beganović u seniorskoj konkurenciji koji je poslije tri odlična meča završio na veoma dobrom 5.mjestu.
Na ovom izuzetno jakom turniru nastupilo je 111 klubova sa 1244 takmičara iz 9 država.
Poslije ove odlične provjere slijede pripreme za Prvenstvo FBiH koje će se održati 27. Februara u Sarajevu.

Portal 20 minuta,cazinskim džudistima želi puno sreće i osvojenih medalja u narednom periodu.